ΕΛΠΙΔΑ: Συνεχίζουμε με το ίδιο πάθος

Η εικόνα του αγώνα απέναντι στο Α.Λ.Σ.ΟΜΟΝΟΙΑ μέσα από το σάιτ της Ελπίδας…

Ισόπαλο έληξε το σημερινό εντός έδρας παιχνίδι της ομάδας μας απέναντι στη πρωτοπόρο του πρωταθλήματος. Ένα παιχνίδι αρκετά δυνατό, με τις δύο ομάδες να θέλουν τη νίκη για διαφορετικούς λόγους. Η ομάδα μας αν και δεν απειλήθηκε αρκετά βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 1ο ημίχρονο. Οι ποδοσφαιριστές μας δεν τα έβαλαν κάτω και συνέχισαν να δίνουν όλες τους τις δυνάμεις μέχρι το τελευταίο λεπτό. Στο 75ο λεπτό η ομάδα μας κατάφερε να ισοφαρίσει με ένα πολύ ωραίο γκολ του Θεόδωρου Παπανικολάου. Τα τελευταία λεπτά κύλησαν χωρίς να αλλάξει κάτι στο σκορ και έτσι οι δύο ομάδες συμβιβάστηκαν στο ισόπαλο 1-1.
Συνεχίζουμε με το ίδιο πάθος και τσαμπουκά καθώς έχουν απομείνει 5 τελικοί και πρέπει να τα δώσουμε όλα για να εξασφαλίσει την παραμονή της η ομάδα μας. Ευχόμαστε καλή συνέχεια στην ομάδα του ΑΛΣ Ομόνοιας 29Μ.